Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas darbību un ievāktu informāciju par Jūsu apmeklējumu. Turpinot pārlūka sesiju, Jūs piekrītat mūsu Privātuma un sīkdatņu izmantošanas politikai
DODIES PĀRGĀJIENĀ VIENS VAI KOPĀ AR ĢIMENI
RAUNIS AIZRAUJ
RAUNIS AIZRAUJ
BEZMAKSAS PIEEJA PĀRGĀJIENU MARŠRUTIEM
P.S. Ja Epasts Nepienāk, Pārbaudi Spama un Reklāmu Sadaļas!
Viss kārtībā! Tev netiks sūtītas mēstules vai citādi nevēlama reklāma.

Parādi Dabu Arī Citiem - Padalies!

Kvalitatīvi Pavadīts Laiks Kopā Ar Ģimeni Vai Pat Vienatnē - Dodies Pārgājienā!

Droši vien arī Tava dzīve ir pakļauta krasiem ierobežojumiem, tāpēc meklē interesantas nodarbes ne tikai mājās, bet arī ārpus četru sienu izolācijas, īpaši kā pavadīt laiku kopā ar saviem mīļajiem un ģimeni. Pārgājiens pamatoti tiek uzskatīts par vienu no kvalitatīvākajiem laika pavadīšanas veidiem, kas uzlabo savstarpējās attiecības ne tikai starp tuvākajiem cilvēkiem, bet arī starp iepriekš mazpazīstamiem vai pat nepazīstamiem cilvēkiem. Ja tu neesi par to vēl pārliecinājies - dod iespēju pierādīt! Tas vienmēr raisa sarunas, rada ne mazums amizantus brīžus un liek pazust drūmajam noskaņojumam.
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

RAUNIS - VIENA NO STRAUJĀKAJĀM UN MEŽONĪGĀKAJĀM LATVIJAS UPĒM [PĒRLĒM]

Ja Tev trūkst idejas, kur doties šajās dienās un esi viens no tiem, kuri vēlas izmantot laiku iepazīstot Latviju, tad mēs noteikti varam Tev ieteikt iziet pārgājienā gar upīti Raunis un viņa lielo māsu Raunu. 
  • Raunis ir maza, taču ļoti mežonīga un akmeņaina upīte, kurš nevienu neatstās vienaldzīgu. Tas atrodas pašā Vidzemes sirdī un ir viens no straujākajiem Latvijas... upjiem.
  •  Tā kritums sasniedz aptuveni 7,7m uz kilometru, tāpēc tas savu vīrieša vārdu nodemonstrē visā pilnībā – it īpaši tad, kad kādu laiku ir lijis un ūdens līmenis ir pakāpies. 
  • Rauņa krasti ir bagāti ar atsegumiem un kalniem, ja līmenis ir augšā - dienas beigās būsi normāli nokāpies un jutis, ka "ir būts pārgājienā!" Ja valda ilgāks sausuma periods, Raunis ir pavisam mierīgs un To var iziet pa gultni, teju nepieskaroties ūdenim.

Padod Tālāk, Lai Citiem Arī Tiek! 😊

DODIES IEPAZĪTIES AR ĪSTO LATVIJAS DABU, PAR KURU NERAKSTA TŪRISMA CEĻVEŽOS UN CITUR.

DODIES IEPAZĪTIES AR ĪSTO LATVIJAS DABU, PAR KURU NERAKSTA TŪRISMA CEĻVEŽOS UN CITUR.

VERSIJAS  NO DAŽIEM KILOMETRIEM LĪDZ NORMĀLAM PIEDZĪVOJUMAM VISAS DIENAS GARUMĀ!

Raunis, kā jau pārgājiens gar upi, ir ļoti pateicīgs ar to, ka tā nostaigāšanai nav nepieciešamas īpašas orientēšanās prasmes. 
  • Nav Nepieciešamas Orientēšanās Prasmes​- Viss, kas Tev ir jāizdara - jāatrod pārgājiena maršruta sākuma punkts (un mēs tev parādīsim), tad jāiet gar upi, pa straumi uz leju. Taciņa turp vai taciņa šurp - galīgi vairs būtību nemaina, jo abos krastos ir savi izaicinājumi (lasīt - nogāzes, kurās jāuzkāpj). 
  • Divas Versijas: Piedzīvojumu Meklētājiem un Tiem, Kas Grib Tikai Pamēģināt - Vari dažādi improvizēt, bet no savas puses mēs piedāvājam divas versijas - 8 kilometri, kas būs piemēroti, ja gribās noķert sajūtu un iemēģināt un pilnā - 20 kilometri, kas ir gājiens uz visu dienu, bet viennozīmīgi būs tā vērts.  
  • Pilns ar Krāšņiem Skatiem un Objektiem, Kuri Nav Nevienā Tūrisma Ceļvedī - Maršruts sevī ietver tiešām daudz skaistus skatus un objektus par kuriem, ļoti iespējams iepriekš nenojauti. Tāpēc tev būs ne tikai labi iespaidi, bet arī ne mazums iespējas uzlādēt savu instagramma vai feisīša sienas saturu ar smukām bildēm un kaudzi ❤!

Katrai "Šārei" Ir Liela Vērtība! 

CUSTOM JAVASCRIPT / HTML

DODIES PĀRGĀJIENĀ UN IEPAZĪSTI LATVIJAS DABU, UN TU ATKLĀSI, KA TĀ IR UNIKĀLA UN NE MAZĀK SKAISTA KĀ CITAS PASAULES VIETAS! 

DODIES PĀRGĀJIENĀ UN IEPAZĪSTI LATVIJAS DABU, UN TU ATKLĀSI, KA TĀ IR UNIKĀLA UN NE MAZĀK SKAISTA KĀ CITAS PASAULES VIETAS! 

PĀRGĀJIENS GAR RAUNI IR PIEMĒROTS GAN BĒRNIEM (sākot no 6+ gadi), GAN JEBKURAM CITAM AKTĪVAM CILVĒKAM

Pārgājiens gar Rauni ir pa takām, tajā var nākties kāpelēt augšā un lejā, līst zem viena otra krituša koka un piedalīties citādās tamlīdzīgās aktivitātēs. Tāpēc tajā nevajadzētu doties ar bērnu ratiem... ja vien negribas uzstādīt sev nākošā līmeņa grūtības latiņu (sak' fāterītis izcietīs visu). Raunis var sagādāt normālu kāpienu, tāpēc dažviet ar slapju muguru jārēķinās, bet tik pat labi, ja ūdens līmenis ir krities - to var iziet pa gultni - īpaši neiespringstot uz rāpšanos tā lieliskajās nogāzēs. Bet pirms centies izslīdēt pa vienkāršo - to dižo kalnu virsotnēs ir visskaistākās ainavas un labākās emocijas. Tici uz vārda, tāpēc pacenties!

 Mēs Dalāmies Ar Noslēpumu - Padalies Tu Ar Šo Lapu!

IZMANTO ŠĪS DIENAS, LAI SATURĪGI PAVADĪTU LAIKU KOPĀ AR ĢIMENI, TUVĀKAJIEM DRAUGIEM VAI ARĪ SAKĀRTO DOMAS VIENATNĒ!

Kopā ar pārgājiena maršrutu tu saņemsi arī nepieciešamo informāciju un ieteikumus par dažādām saistošajām tēmām!
  • Nokļūšana ar Personīgo Vai Sabiedrisko Transportu - ieteikums par to, kur novietot auto, kā ieplānot maršrutu, lai būtu viegli atgriezties pie tā atpakaļ!
  • Ieteicamais Ekipējums, Ko Var Atrast Jebkurā Mājoklī - aizbildinājumi [pārliecība] par specializētā ekipējuma neesamību ir lielākā kļūda, ko cilvēki pieļauj un tāpēc palaiž garām kaudzi iespaidiem un emocijām. Viss nepieciešamais Tev jau ir!
  • Maršruts uz Google Maps + GPX Fails, ko Ielādēt Jebkurā Navigācijas Ierīcē - tāpēc Tev nebūs jābaidās par apmaldīšanos un Tu saņemsi precīzu informāciju par to, kur doties un kā plānot savu maršrutu. 

 Ir Labs, Vai Ne? Padalies Tālāk! Paldies! (^.^)

© STREELNIEKS.LV - Visas Tiesības Paturētas - 2021