Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas darbību un ievāktu informāciju par Jūsu apmeklējumu. Turpinot pārlūka sesiju, Jūs piekrītat mūsu Privātuma un sīkdatņu izmantošanas politikai

MĒS EJAM TUR, KUR CITI PALIEK

LAIKS LĪDZ IZAICINĀJUMA BEIGĀM

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
Tavs Uzdevums Ir Vienkāršs: Ne Ilgāk Kā 24h Pieveikt Ne Mazāk Kā 101 Kilometru, Aizejot No Elles Līdz Paradīzei. Vai Tas Būs Tev Pa Spēkam?
"Simtiņš kritīs tiem, kas iet ar pārliecību, tiem, kuri iet ar konkrētu savu mērķi, jo tiklīdz pieļauj domu, ka: "ja nu kas, vienmēr jau var izstāties", tad patiešām atjēdzies mētājoties kādā zālienā vai tuvākajos krūmos."
(c) Marta L. pēc #SIMTIŅŠ2018
PĒDĒJIE DALĪBNIEKU KOMPLEKTI!

Bez Jokiem! #SIMTIŅŠ2020 Reģistrācija Kuru Katru Brīdi Tiks Noslēgta! Tā Ir Piesaistīta Pieejamiem Dalībnieku Komplektiem!

SEPTĪTO REIZI PĒC KĀRTAS, PIRMO REIZI "VIRTUĀLI"
Izturības pārgājiens "#SIMTIŅŠ - Pārgājiens no Elles līdz Paradīzei" notiek kopš 2014. gada, kad tam izaicinājumu meta 18 gājēji. 

Visā šajā laikā, SIMTIŅŠ  nekad nav piekāpies lieliem vasaras festivāliem, dižkoncertu notikumiem un laika apstākļiem. SIMTIŅŠ vienmēr ir pulcējis drosmīgākos un izturīgākos piedzīvojumu meklētājus.

Vienīgie kuri ir piespieduši SIMTIŅU piekāpties ir tie, kuri pēc sīvas cīņas pašiem ar sevi un SIMTIŅA sarūpētajiem pārsteigumiem, ir aizgājuši no Elles līdz Paradīzei. Un ievazātas slimības, kuras neļauj droši plānot un rēķināties, ka pasākums spēs norisināties bez traucējumiem un pēkšņiem ierobežojumiem.

Starp divām izvēlēm - Atcelt un Pielāgoties, mēs izvēlējāmies otro. Tā rezultātā sanāca niknākais SIMTIŅŠ, kādu ikviens līdz šim ir pieredzējis.
"...man nebija ne jausmas, ka sevi tik ļoti iegāzīšu ar daudz itkā mazsvarīgām lietām. Neuzskaitīšu visas kļūdas, jo tam ir jāiziet cauri katram pašam. Tā uzvara ar sevi ir jāizcīna. Tie šķēršļi ir jāpārvar, jo tikai tad Tu saproti, uz ko esi spējīgs un kas Tev nemaz nav vajadzīgs."
(c) Monta H. pēc #SIMTIŅŠ2018

GALVENIE #SIMTIŅŠ2020 NOTEIKUMI IR VIENKĀRŠI

NE MAZĀK KĀ 101 KILOMETRS, NE ILGĀK KĀ 24 STUNDĀS.

Tev ir jāiet pa iepriekš noteiktu maršrutu. Tev nav vieglāko, ātrāko un taisnāko ceļu. Tev ir jāievēro šie akmenī kaltie noteikumi. Tu nepiemānīsi nevienu citu, kā tikai Sevi. Atkāpes nav.

#SIMTIŅŠ2020 IZAICINĀJUMS IR SPĒKĀ NO 15.08.2020 LĪDZ 18.10.2020

Tu pats izvēlies, kad (un vai vispār) Tu dosies ceļā. Izaicinājums tiks ieskaitīts tikai tiem, kuri to pieveiks noteiktajā laika logā.  Tu drīksti mēģināt vairākkārt. Tev būs pieeja maršrutam pirms un pēc šī laika.

TEV IR JĀNODROŠINA LAIKA UN MARŠRUTA IERAKSTS

Tev ir jānodrošina savs pārgājiena GPS ieraksts izmantojot mobilo telefonu, sporta pulksteni vai citādu maršruta reģistratoru un pēc pieprasījuma ir jāatsūta mums savas aktivitātes .gpx fails.

Viss Pārējais Ir Tikai Tehnisks Jautājums un Notiks Pats No Sevis! 

" Simtiņš uzveica mani, ne es viņu. Bet šajā es iepazinu sevi no cita punkta, sapratu kas ir mans un, kas nav, izkāpu ārpus savas komforta zonas. Es šo gribu atkārtot!  To visu jau nemaz tā nevar izstāstīt, aprakstīt. Tas jāizbauda pašam!"
(c) Linda Š. pēc #SIMTIŅŠ2019

Uzvarēt Sevi - Tas Ir Mūsu Dzīves Lielākais Izaicinājums

IESI TU, MĒS PALĪDZĒSIM
Parasti Simtiņš notiek vienā dienā un vienā laikā. Vienu reizi gadā. 

Šoreiz mēs neturēsim Tavu rociņu un iesi Tu pats. Mēs palīdzēsim Tev sagatavoties ar informāciju: kā labāk darīt, kādas ir taktikas, ko būtu vērts ņemt līdzi vai atstāt mājās, kā atrast ceļu, kur jāiet... un .. un... daudzi citi jautājumi, kas grozās pa galvu ik reizi, kad gatavojies iet SIMTIŅĀ. 

Tu vari būt drošs, ka mums ir pietiekoša pieredze un zināšanas daudzos "SIMTIŅOS" gan oficiālos, gan citādos. Mēs esam gājuši, nogājuši, palikuši un vienmēr mēģinājuši vēl reizi. 

#SIMTIŅŠ2020 maršruts ir svaigs, tas ir ievērojami pārveidots, bagātināts ar jaunām takām, vietām un izaicinājumiem, kas padara to interesantu sākot no pašiem pirmajiem, līdz pat pašam pēdējam kilometram. Mēs ar visdziļāko pārliecību sakām, ka šis SIMTIŅŠ būs visīstākais izaicinājums ikvienam - gan tādam, kurš ies pirmo reizi, gan tādam, kurš ir gājis un pat nogājis kādu no iepriekšējiem SIMTIŅIEM. 

Uzvarēt Sevi - Tas Ir Mūsu Dzīves Lielākais Izaicinājums

" Un ejot var sev atkārtot - pat tad, kad šķiet, ka vairs nevari, tu joprojām vari. Kārtējo reizi pārliecinos, ka cilvēka spējām NAV robežu. Ak jā, smaidīt un uzturēt pozitīvu garu arī ir svarīgi! "
(c) Katrīna K. pēc #SIMTIŅŠ2019

KAS TEV TIEK GARANTĒTS NO MŪSU PUSES PIEDALOTIES #SIMTIŅŠ2020?

PĀRDOMĀTS UN SKAISTS PĀRGĀJIENA MARŠRUTS .GPX UN KARTES FORMĀTĀ (Vērtība 15€)

SIMTIŅŠ noteikti ir viens no skaistākajiem pārgājienu maršrutiem Latvijā, vairāk kā 100 kilometru garumā. 

Tev būs nodrošināts GPX pārgājiena maršruta fails, ko varēsi ielādēt savā GPS ierīcē vai mobilajā telefonā, lai Tu varētu precīzi iziet šo maršrutu, pat ja uzskati, ka nemāki orientēties dabā. Pārgājiena maršruts ir detalizēts, ar apzīmējumiem, ūdens ņemšanas vietām un citu informāciju, kas ir nepieciešama izaicinājuma laikā. 

Tu varēsi to izstaigāt un izpētīt pirms dosies ceļā, kā arī pēc tam - lai saprastu, kur esi bijis. Šis ir kontrastiem bagāts pārgājiena maršruts, kurš Tev sagādās ne tikai spilgtas atmiņas un emocijas, bet arī īstus piedzīvojumus un stāstus, kas paiks atmiņā uz ilgu laiku. Patiesībā, SIMTIŅŠ ir ejams 3 kārtīgās pārgājiena dienās. Kāpēc tieši šādā formātā to arī neizstaigāt?

Tāpat Tev tiks nodrošināta arī izdrukāta papīra karte ar maršruta shēmu, gadījumā, ja vēlies piešķirt izaicinājumam īpašu garšu ar klasiskām vērtībām. 
p.s. Dabā #SIMTIŅŠ2020 maršruts nav speciāli marķēts vai citādi iezīmēts.

ĪPAŠA #SIMTIŅŠ2020 METĀLA KRŪZĪTE AR APDRUKU, KURA IEMIESOS ATMIŅAS (Vērtība 15€)

Atmiņas ir pats galvenais iemesls, kāpēc mēs patiesībā dodamies piedzīvojumos. Lai dienās, kad mēs vairs nespēsim to, ko spējam šodien - mēs atcerētos, kā mēs gājām un darījām, ko piedzīvojām un redzējām. Atmiņas ir tās, kas piešķir mūsu dzīvei krāsu. 

Ikvienam #SIMTIŅŠ2020 dalībniekam būs pašam sava metāla emaljētā krūzīte, kuru dzerot pēc #SIMTIŅŠ2020, katrs Tavs malks Tevī izgaismotu tās sajūtas un emocijas, kuras liek justies Tev dzīvi. Šī krūzīte būs arī praktiska - tā ir skrāpējumu noturīga un liekama uz ugunskura.

Katram, izlasi vēlreiz, KATRAM Simtiņā pienāk savs brīdis, kad gribās sevi pažēlot un pačīkstēt. Bieži tiek uzdots jautājums "Kāpēc es to daru un kam gan es ko pierādīšu?" Šajās reizēs Tu pats sev esi vissliktākais atbilžu sniedzējs, jo parasti atbilde ir skaidra - "Man ir grūti un es vēlos izstāties." Bet zini kā ir? Visbiežāk vajag tikai nedaudz atpūsties. Uztaisi tēju vai kafiju un palūdz padomu krūzītei. No vienas puses tā atgādinās, ka "Uzvarēt Sevi Tas ir Mūsu Dzīves Lielākais Izaicinājums." No otras puses  tā sniedz motivējošu padomu, kāds visbiežāk ir nepieciešams šādā situācijā... "Piecel savu pakaļu un SĀC IET!" ;) 
" Man pret sevi bija lielas ekspektācijas, kas arī mani salauza. Nenožēloju, ka mēģināju vēlreiz. Šodien arī vairs sev nepārmetu, ka nenogāju. Es tāpat esmu jaudīga dāma, kas savā dzīvē ir ļoti daudz paveikusi, kas varētu iedvesmot ļoti daudzus darīt vairāk. Esmu iemācījusies sevi nesalīdzināt ar citiem un gūt gandarījumu par katru pieredzi, pat ja tā nav uzvara Paradīzē."
(c) Anda C. no STREELNIEKS.LV pēc #SIMTIŅŠ2020 

ĪPAŠS UZVARAS T-KREKLS UN IZTURĪBAS APLIECINĀJUMS KATRAM, KURŠ IZPILDĪS VISUS #SIMTIŅŠ2020 KRITĒRIJUS  (Vērtība 20€)

Ne ilgāk kā 24 stundās noiet ne mazāk kā 101 kilometru, ejot pa iepriekš noteikto maršrutu. Tev ir jāieraksta un jāspēj pierādīt izaicinājuma izpilde. Šie ir trīs galvenie kritēriji.

Tikai drosmīgākie un tie, kuri patiesi ciena #SIMTIŅU, ievēros šoreiz nerakstīto un brīvprātīgo, bet citādi akmenī kalto kritēriju - doties ceļā ar papildus svaru, kas ir ne mazāk kā 10% no pašsvara, neieskaitot ūdeni un ēdienu. 

Katrs, kurš mēros ceļu no Elles līdz Paradīzei un kāps Paradīzes kalnā, saņems šo goda apbalvojumu, kas simbolizēs Tavu gribasspēku un mērķtiecību, atteikšanos padoties pat tad, kad viss, iespējams, šķiet zaudēts un nebaidīšanos nostāties pret pašu ļaunākajo ienaidnieku - pašam Sevi, kas iemieso visus "negribu, nevaru, man ir grūti, es baidos".

Tas nav tikai kārtējais t-krekls, tas nav tikai kārtējais diploms. Tas nenāks kā vakara pastaiga pludmales liedagā. Kas ir kāpis Paradīzē - Tas zina, ko tas viņam prasīja. 

ĪPAŠAS ATLAIDES UN PRETĪMNĀKŠANA NO SIMTIŅA DRAUGIEM  (Vērtība no 10€ un uz augšu)

#SIMTIŅŠ ir pulcējis ap sevi vienus no labākajiem savā jomā, kuri katrs atsevišķi un par visiem kopā var palīdzēt Tev stāties pret jebkādiem izaicinājumiem, ar kuriem Tu varētu saskarties.

Šis izaicinājums nav par ekipējumu, protams. Tomēr labs ekipējums, kurš tiek izmantots efektīvi - ievērojami atvieglo Tavu iešanu, lai Tev nebūtu jādomā par diskomfortu un nolietota ekipējuma problēmām, tādā veidā koncentrējoties uz darāmajām lietām un nākošajiem soļiem. 
  • 25% Atlaide Visam Ekipējumam Tūrisma Veikalā "Ceļotājs" - Tu atradīsi visu, sākot no pārgājienu zeķēm (kas nav mazsvarīgas) un pretodu/pretērču līdzekļiem, beidzot ar jaunu mugursomu un guļammaisu! 
  • 25% Atlaide Pārgājienu Apaviem No "Salamon Latvija" - Salomon apavu nozarē komentārus neprasa. Līdz pat gada beigām Tev tiek garantēta 25% atlaide jebkuriem pārgājienu apaviem.
  • 15% Atlaide "Modern Nomad Hammocks" - sākot no šūpuļtīkla, līdz teltenēm un veseliem komplektiem. Latvijā šūti, teicama kvalitāte un pārdomāts dizains. 
  • ​50€ Atlaide "Suunto 5" un "Suunto 9 Baro" sporta pulksteņiem no SUUNTOPULKSTENI.LV - Simtiņā laiks nav Tavs sabiedrotais. Un nepareizā ceļa izvēle var maksāt ne tikai spēkus, bet arī spēju iekļauties jebkādos laika rāmjos. Ar GPS sporta pulksteni tas ir atrisināts.

LAIKS LĪDZ IZAICINĀJUMA BEIGĀM

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
" Jāmāk arī atzīt kļūdas un jāmāk padoties, kamēr nav iestājies pilnīgs riebums pret pasauli." Mēs nogāzām savu personīgo rekordu, ar mainīgām sekmēm savācām savus raksturus, pavadījām lielisku dienu dabā un, bez riebuma pret pārgājieniem, finišējām. Un kas gan vispār var būt labāks kā ar tuvu draugu pabūt dabā?! Simtiņš nesagrāva manu un Betijas 12 gadu draudzību. Liekas mēs tiešām varam viena otru izlamāt un tad turpināt iet tālāk.
(c) Betija un Anete pēc #SIMTIŅŠ2019
#SIMTIŅŠ2020 IZAICINĀJUMA KOPSAVILKUMS:
1. TEHNISKIE IEGUVUMI (Atlaides, Bleķīši un Citas Detaļas): Ne mazāk kā 60+€ vērtībā!

2. DALĪBA SAGATAVOŠANĀS AKTIVITĀTĒS (ir ieplānoti vairāki pasākumi, katrs 10€/vērtībā, ja vēlēsies apmeklēt nereģistrējies): 30-40€ vērtībā

3. Tava Iegūtā Pieredze un Piedzīvojums: NENOVĒRTĒJAMA!

4. Dalība Šajā Izaicinājumā: 35€*! 
* - Patiesībā, ne jau krāmos un atlaidēs ir tā vērtība. Tā ir Tava stingrā apņemšanās un solījums pašam sev, ka Tu NEBAIDĪSIES doties izaicināt SIMTIŅU un pārvarēt visus tā sagatavotos pārsteigumus. 

VAI TAS IR VISS, KAS TEV IR JĀZINA PAR #SIMTIŅŠ2020? NĒ! 

DALĪBA SLĒGTĀ DOMUBIEDRU GRUPĀ

Tev tiks nodrošināta piekļuve slēgtai un īpašai FACEBOOK grupai, kurā varēsi atrast domubiedrus ar kuriem kopā doties izaicinājumā, apmainīties informācijā par pieredzēto un gaidāmo, uzdot un saņemt atbildes uz jautājumiem par to, "kā labāk?" un citādi atvieglot sev sagatavošanos pretim nezināmajam! 

DALĪBA ĻOTI VĒRTĪGU
BALVU IZLOZĒ

Vai Tu zināji, ka 70% no tiem, kuri ir iegādājušies jebkādu pārgājiena maršrutu, tajā nav spēruši ne soli? Mēs negribam, lai Tas notiek ar Tevi! Tāpēc sadarbībā ar SUUNTO Latvia, SUUNTOPULKSTENI.LV un MODERN NOMAD HAMMOCKS, katrs, kurš dosies izaicinājumā, piedalīsies supervērtīgu un ļoti motivējošu balvu izlozē. Piemērs nedaudz zemāk. ;) 

SAGATAVOJIES PIRMS DODIES IZAICINĀJUMĀ!

Tev ir spēks, enerģija un vēlēšanās, bet nav ne mazākās nojausmas KĀ pieveikt šo izaicinājumu? Mēs Tevi ļoti labi saprotam. Tāpēc katram reģistrētajam Izaicinātājam ir iespēja izpētīt un iegūt visu pieejamo informāciju par maršutu, tā "sāpju punktiem" un citu nepieciešamo informāciju no gājējiem, lai varētu pēc iespējas labāk sagatavoties nezināmajam! 

LAIKS LĪDZ IZAICINĀJUMA BEIGĀM

countdown
00 Years 00 Months 00 Weeks 00 Days 00 Hours 00 Minutes 00 Seconds
" ...maršruts rāda, ka priekšā vēl kilometrs. Un tā nebija kļūda, jo vispirms kalnā jātiek pa aizauguši nogāzi. Nezinu, cik tā ir augsta, bet kāpu es ilgi, vairākas reizes atpūtos un beigās jau rāpoju uz ceļiem, jo tā bija mazāk sāpīgi un vieglāk. Šis pēdējais posms paņēma ne vairāk, ne mazāk kā stundu. Varat aptuveni iedomāties, ko es tajā laikā domāju. Arī kāpiens pa trepēm bija smags, taču tas jau bija kā patīkams atvieglojums, jo zināju, ka tūlīt jau varēšu otro reizi #simtiņu atstāt aiz muguras."
(c) Rihards R. pēc #SIMTIŅŠ2019

KATRS, KURŠ BŪS MĒĢINĀJIS IZAICINĀT #SIMTIŅŠ2020, PIEDALĪSIES "SUUNTO 9" SPORTA PULKSTEŅA IZLOZĒ!

Nav svarīgi, vai Tu aizgāji vai paliki sakauts pa ceļam. Svarīgi ir tas, ka Tu nebaidījies darīt to, ko tik daudzi baidās. Tas ir pats nozīmīgākais.

SUUNTOPULKSTENI.LV sadarbībā ar SUUNTO LATVIJA nodrošina vismaz viena SUUNTO 9 sporta pulksteņa izlozi pēc #SIMTIŅŠ2020 izaicinājuma beigām (vērtība 479€)!  

  • Teicama Baterijas Ilgtspēja - no 24-120h GPS ieraksta režīmā, kas nozīmē, ka Tavā nākošajā SIMTIŅĀ, tev vairāk būs jādomā par savām "baterijām", nevis par to, vai mērierīce spēs turēt līdzi Tev.
  • GPS+4 Citu Satelītnavigācijas Sistēmu Ieraksts, ļaus Tev doties piedzīvojumos arī vietās, kurās Tu neesi nekad iepriekš bijis un vienmēr atradīsi pareizu ceļu gan uz priekšu, gan atpakaļ. 
  • 80+ Sporta Aktivitāšu Ieraksts + Kaudze Ar Citām Fīčām, kuras to padara par teicamu sporta pulksteni ne tikai pārgājieniem un mežam, bet arī kārtīgai un aktīvai sportošanai no vakar skrējiena, līdz sacensībām.
p.s. SUUNTO 9 ir #SIMTIŅŠ2020 praksē "#approved"! Izved cauri visām sīkajām takām, precīzi reģistrē visus datus un palīdz neatslābt. Pārbaudīts.
Pirmo Reizi Saskaries Ar STREELNIEKS.LV? 

"STREELNIEKI Tev S... Neieteiks!"

  • Dabā Esam Jau Vairāk Kā 9 Gadus - Pārgājienu pasaulē mēs neesam sveši, pēdējās pārgājienu sezonas laikā vien, kopā ar mums ir gājuši virs 1000 gājējiem! Mēs augstu novērtējam šo uzticību!
  • Uzturam Plašāko Pārgājienu Kalendāru - Tajā tiek apkopota informācija no dažādāmpārgājienu organizācijām, kopskaitā ap 50+.
  • Ejam Dabā Paši Un Aicinām Doties Līdzi Citiem - Vārdu sakot, esam riktīgi iekšā tajā, ko daram! Šī frāze - "Mēs Ejam Tur, Kur Citi Paliek" - izsaka visu!
P.s. Pačeko, kas slēpjas sociālajos tīklos zem #pārgājiens, #streelnieki un #streelniekslv. ;) 

Par Labiem Darbiem Runā Citu Vārdi!

Atsauksmes par STREELNIEKS.LV
Atsauksmes par STREELNIEKS.LV
Atsauksmes par STREELNIEKS.LV
Atsauksmes par STREELNIEKS.LV
© STREELNIEKS.LV - Visas Tiesības Paturētas - 2020