Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mājaslapas darbību un ievāktu informāciju par Jūsu apmeklējumu. Turpinot pārlūka sesiju, Jūs piekrītat mūsu Privātuma un sīkdatņu izmantošanas politikai

IETEIKS TIKAI PĀRBAUDĪTAS VĒRTĪBAS

Garšīgi Karsta Tēja Arī Pēc 8+ Stundu Pavadīšanas Pie Dabas, Pat Ja Ārā Ir Stindzis?! 
"Say No More!" un Nemeklē Citur!
Garšīgi Karsta Tēja Arī Pēc 8+ Stundu Pavadīšanas Pie Dabas, Pat Ja Ārā Ir Normāls Stindzis?! 
"Say No More!"
Un Nemeklē Citur!
TERMOKRŪZE, KURU TU MEKLĒJI
**Drīzāk TERMOSS un TERMOKRŪZE Vienā Eksemplārā!**
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
"Piecos no rīta kā ielēju karsto, tā vēl pusdienas laikā, ap 14:00, bija ļoti laba temperatūra."
/viens no STREELNIEKIEM pēc pārgājiena/
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
"Piecos no rīta kā ielēju karsto, tā vēl pusdienas laikā, ap 14:00, bija ļoti laba temperatūra."
/viens no STREELNIEKIEM pēc pārgājiena/
Kurš gan nezina kā tas ir, kad sākumā domātais karstais dzēriens ir atdzisis bikšūdeņa grādos vai vēl sliktāk - dēļ mīnusiem pārvērties par negribētu sūkājamo saldējumu? 

Nu.. iespējams tikai tie, kuri nav čakarējušies un uzreiz ir sagādājuši sev labu termosu vai termokrūzi!

Sabojāts garastāvoklis un vilšanās sajūta šādos gadījumos ir diezgan normāla parādība, bet diemžēl, tas var arī atstāt graujošu iespaidu uz dienas sajūtām

Pat ja Tev vispār nav trauks, kur kaut mēģināt uzglabāt daudz maz siltu dzērienu, visticamāk, Tu ļoti labi saproti par ko es šeit runāju, tāpēc šī termokrūze ir ĻOTI labs risinājums kā vispār aizmirst par kaut ko tādu! 
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
  • Aizdomīgi mazs svars! To droši var ierindot spalvas svara kategorijā, bet tērauda kažoks tai piešķir ļoti labu triecienizturību. 
  • Ērti attaisāms vāciņš ar drošinātāju! Klikšķis - pogas spiediens - vāciņš vaļā - dzer! Viss ar vieglu īkšķa kustību, bez liekām darbībām. Tik pat viegli arī aizver un nodrošini, bez jebkāda riska, ka vāciņš atvērsies un viss izlīs. 
  • Kompakts Izmērs! Platākajā vietā tikai 7,6cm, kas ļauj to iebāzt pat visšaurākajā mugursomas kabatā! 
- SPECIFIKĀCIJA -
Tilpums:
Pietiks! [500 ml] | Materiāls: Nesaplīsīs [Nerūsējošais Tērauds, Bez Kaitīgiem Piemaisījumiem (BPA, PFOA, utt.] | Svars: Vispār nejūt [224g] | Tur: Ilgi [karstu - līdz 10h, aukstu - līdz 20h] | Izmēri: Mazs [7,6x6,5x23,2cm] | Zīmols: GSI
DERĒS: Pārgājienos, Medībās, Pastaigās Kaut Vai Braucot Ar Auto Vai Ikdienas Pilsētas Dzīvē. Reāli Funkcionāla Štelle!

Parādi Šitos Arī Citiem! :) 

"JA VIŅA BŪTU DZĪVA - TĀ NOTEIKTI BŪTU TIK PAT UZTICĪGA KĀ SUNS!

Ļoti Viegla un Ar Teicamu Siltumnoturību Arī Pēc Tam, Kad Šķita, Ka Esmu To Iznīcinājis!"

Mārtiņa Atsauksme Pēc Neskaitāmiem Kilometriem Un Daudziem Pārgājieniem!

ĪSTS PĀRGĀJIENU TERMOSS - TAS IR VIŅA TITULS
**Pietiks Pašam un Sanāks Padalīties Ar Citiem**
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Baķka. Fāterītis. Tētis. Nu paskaties - viņam piezīmētu ūsas, pietrūktu tikai avīze, ko viņš nesteidzoties lasa malkojot savu karsto ingvera tējas tasi... tas ir - vāciņu! 

Bet, aiz katra skarbā vīra dzelžainās ārienes pukst karsta sirds. Vesels VIENS LITRS, kas ir ietverts šajā izturīgajā tērauda dvēselē! Tas nozīmē, ka Tev sanāks gan pašam, gan varēsi mierīgi padalīties ar vēl kādu gājēju! 
  • Viņš iemieso sevī īstu Spēku! Vienalga, ko Tu esi ielējis - tēju, ļoti daudz kafijas, karsto upeņu dzērienu vai kādu nikno ziemas sildītāju - šis termoss spēs saglabāt karstu līdz pat 30 stundām! 
  • Skrūvējams un teicami nosegts vāciņš! Tas nav nekāds tur "klik-klik" pseido vāciņš, kurš netur ne siltumu, ne arī līdzi termosa mūžam. Blīvs, kārtīgs skrūvējams iekšējais vāks, kuru nosedz dubultais ārējais vāciņš - krūze, neļaus tam atdzist un ātri zaudēt siltumu pat tad, kad ārā no sala sprakšķ koki un tu nesteidzīgi baudi karsto dvēseles sildītāju. 
  • Izturīgs un uzticams! Būsim godīgi - tā ir OK parādība, ja kaut kas kādreiz izkrīt no rokām. Ja šādā reizē termosam iekšā kaut kas aiziet pa pieskari, tas nav termoss, bet trauku servīzes sastāvdaļa. Šis nebūs tas gadījums, jo šis ir radīts lai strādātu!
- SPECIFIKĀCIJA -
Tilpums:
Sanāks Tev un Vēl Kādam! [1000 ml] | Materiāls: Nesadauzīsi [Nerūsējošais Tērauds, Bez Kaitīgiem Piemaisījumiem (BPA, PFOA, utt.] | Svars: Priekš sava spēka - viegls [665g] | Tur: Paspēsi izgulēties [līdz 30h] | Izmēri: Mazs [9,4x9,4x30cm] | Zīmols: GSI
DERĒS: Pārgājienos, Medībās, Copē vai Kapājot Poligonā! Tie Ir Apstākļi, Kur Viņš Jūtas Vislabāk!

Parādi Šitos Arī Citiem! :) 

"ŠITAIS VISPĀR BOMBA, TERMOSS, KURŠ REĀLI STRĀDĀ!" 

Īsta Atziņa No Lietošanas (Autorus Aizmirst, Citāti Paliek) 

LITRS PAR DAUDZ? PASKATIES UZ ŠO MAZO BRĀLI!
**Tā Pati Jauda Tikai PUSLITRA VERSIJĀ**
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Vienkārši nav jēga taisīt šim atsevišķu fotosesiju, ja viņš izskatās tieši tāpat, tikai nedaudz īsāks. Galvenais ir tas, kā viņš tur karstumu, nevis cik garš izskatās!
CUSTOM JAVASCRIPT / HTML
Vienkārši nav jēga taisīt šim atsevišķu fotosesiju, ja viņš izskatās tieši tāpat, tikai nedaudz īsāks. Galvenais ir tas, kā viņš tur karstumu, nevis cik garš izskatās!
Ir OK, ja litrs šķiet par šerpu, bet Tu vēl joprojām vēlies termosu tā klasiskajā izpausmē, nevis ķēpāties ar kaut kādām termokrūzēm! Rekur ir viņa mazais brālis jeb tas pats vecais vēzis, tieši tajā pašā kulītē tikai mazliet mazākā čaulā. 
  • Tā pati tehnoloģija un sniegums! Tikai uz pusi mazāks tilpums un nedaudz iepaliek grādos, bet būsim godīgi - ne kurš katrs termoss spēj noturēt 18 stundas karstumu un diez vai vidējam lietotājam vajadzētu ko vairāk, tāpēc vari būt drošs - viņš turēs! 
  • Skrūvējams un teicami nosegts vāciņš! Tieši tas pats, kas lielajam fāterītim - tas viss padara šos abus termosus par teicamiem rīkiem (jā - RĪKIEM, nevis aksesuāriem) jebkuros ziemas apstākļos.
  • Izturīgs un uzticams! Arī šis ir izturīgs un reāli lietots un pārbaudīts praksē. Tu esi redzējis kā "termoss strādā"? Līdz šim es arī nebiju, bet pēc daudzām stundām dzerot karsto dzērienu, ātri tika saprasts par ko ir runa. Šis ir īsts darba zirgs, kurš uzstādījis ļoti augstu latiņu starp visiem lietotajiem termosiem. Pavisam godīgi - ir labs!
- SPECIFIKĀCIJA -
Tilpums:
Sanāks! [500 ml] | Materiāls: Nesadauzīsi [Nerūsējošais Tērauds, Bez Kaitīgiem Piemaisījumiem (BPA, PFOA, utt.] | Svars: Priekš sava spēka - viegls [524g] | Tur: Pietiks visai dienai [līdz 18h] | Izmēri: Normāli [8,6x8,6x21,1cm] | Zīmols: GSI
DERĒS: Pārgājienos, Medībās, Copē vai Kapājot Poligonā! Ja Tu Viņu Turēsi Mājās, Tad Labāk Atstāj Kādam Citam!

Parādi Šitos Arī Citiem! :) 

© STREELNIEKS.LV - Visas Tiesības Paturētas - 2020